W czym się specjalizujemy?

Mycie okien

Oferujemy mycie okien w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście i okolicach zarówno klientom komercyjnym jak i indywidualnym. Myjemy nie tylko okna, ale również ich ramy oraz parapety. Stosujemy innowacyjną metodę ‘’water fed pole’’, która polega na myciu szklanych powierzchni za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanych teleskopowych szczotek. Używamy do tego wody osmotyczno – dejonizowanej, która gwarantuje nieskazitelny efekt po umyciu i jest przyjazna dla środowiska. Usługę mycia okien w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście proponujemy zarówno jako jednorazową realizację zlecenia, jak i formę regularnej współpracy.

Mycie elewacji

Z biegiem czasu elewacja każdego budynku ulega zabrudzeniom. Taki budynek wygląda mało estetycznie i odpychająco. Niestety malowanie elewacji jest bardzo kosztowne i zajmuje dużo czasu. Jest jednak na to sposób ponieważ my, jako nieliczni w Trójmieście specjalizujemy się w profesjonalnym myciu elewacji budynków na terenie Gdańska, Gdyni, Trójmiasta i nie tylko. Usuwamy różnego rodzaju plamy, grzyby, pleśń oraz zabrudzenia spowodowane osadzaniem się kurzu i brudu. Dobieramy metodę czyszczenia do potrzeb każdego budynku by uzyskać jak najbardziej zadowalające efekty. Przy tym również dbamy o to by sam proces czyszczenia był bezpieczny zarówno dla budynku jak i naszych pracowników wykonujących zlecenie. Mycie elewacji w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście to korzystne, ekonomiczne i estetyczne rozwiązanie oraz doskonała alternatywa dla remontu elewacji budynków, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i kontaktu z doradcą w kwestii wyceny.

Mycie fasad oraz sidingów elewacyjnych

Czyste fasady oraz sidingi elewacyjne bez wątpienia nadają budynkowi ładny wygląd. Jako jedni z niewielu oferujemy profesjonalne mycie fasad oraz sidingów elewacyjnych. Przy wykorzystaniu nowoczesnych metod oraz sprzętu możemy usuwać różnego rodzaju zabrudzenia. Metoda czyszczenia jest dobierana indywidualnie do struktury płaszczyzny oraz rodzaju zabrudzeń. Po wykonaniu takiego zlecenia budynek zdecydowanie wygląda schludniej i bardziej estetycznie.

Mycie dachów oraz paneli fotowoltaicznych

Jako jedni z nielicznych w Trójmieście oferujemy profesjonalne mycie dachów oraz paneli fotowoltaicznych w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście i nie tylko (czyste panele produkują do 15% więcej energii).

Wraz z upływem czasu dach zostaje pokryty brudem, mchem, różnego rodzaju grzybami, itd. Czyszczenie dachów powinno być regularne gdyż, pomaga to w utrzymaniu lepszej kondycji pokrycia dachu oraz wygląda on estetycznie dzięki czemu cały budynek wygląda bardziej efektownie. Jako jedni z nielicznych w Trójmieście oferujemy profesjonalne mycie dachów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oraz wysokiej klasy produktów możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny. W związku z tym, iż do każdego klienta mamy indywidualne podejście metoda czyszczenia oraz wycena takiego zlecenia jest robiona indywidualnie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Complex Solutions – mycie paneli fotowoltaicznych i dachów w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście i okolicach. Z naszą pomocą szybko i skutecznie przywrócą Państwo doskonały wygląd i stan fotowoltaiki, dachówki, pokrycia dachowego i innych elementów powierzchni dachowej.

Utrzymanie zieleni / Odśnieżanie

Niewątpliwie zadbane tereny zielone i place wokół budynków stanowią wizytówkę każdej firmy oraz każdego domu. My zadbamy o to by wszystkie chodniki oraz place wokół Państwa budynku wyglądały schludnie. Między innymi będziemy dbać o to by wszystkie krzewy, żywopłoty oraz drzewa były przycięte, a trawa należycie skoszona. Natomiast w okresie zimowym wszystkie wyznaczone miejsca oraz chodniki będą odśnieżone. Zakres prac jest zawsze dopasowany do wymagań i potrzeb klienta.

Zachęcamy do kontaktu i zapytań o usługę utrzymania zieleni w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach całego Trójmiasta, wycenę realizacji zlecenia przygotujemy dla Państwa indywidualnie. Stawiamy na kompleksowość oferty i sumienność, dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom zapewniamy najlepsze efekty.

Mycie niskociśnieniowe (SoftWash)

SoftWash jest to metoda, która jest wykorzystywana do czyszczenia zewnętrznych części budynków i placów o różnego rodzaju powierzchni przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych biodegradowalnych detergentów. Dzięki temu sam proces czyszczenia jest bardzo skuteczny, szybki oraz bezpieczny dla środowiska. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu dbamy o to by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z rezultatu naszej pracy i jednocześnie czyszczona powierzchnia odzyskała dawny blask.

Mycie ciśnieniowe gorącą wodą

Metoda ta polega na użyciu wody o wysokim ciśnieniu w temperaturze do 90°C. Pozwala to na efektywne i przyjazne dla środowiska mycie nawierzchni bez użycia środków chemicznych. Daje nam to możliwość na mycie pomieszczeń, w których użycie środków chemicznych jest ograniczone, takich jak szpitale, hotele, szkoły, itd. Metodę tę również polecamy do mycia dachów, magazynów, placów, parkingów i innych powierzchni komercyjnych.

Usługa mycia ciśnieniowego na terenie Gdańska, Gdyni, Trójmiasta jest chętnie wybierana przez naszych klientów ze względu na swoją dokładność, ekologiczność i skuteczność. Jeśli szukają Państwo sposobu na nieinwazyjne, zupełnie naturalne pozbycie się zanieczyszczeń ze swojego terenu zewnętrznego, firmy i domu, będzie to doskonałe rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu i zapytań o wycenę dla naszych usług, które świadczymy w okolicy Gdańska, Gdyni i Trójmiasta: mycie okien, mycie elewacji, fasad, sidingów, mycie paneli fotowoltaicznych, mycie dachów, mycie ciśnieniowe i niskociśnieniowe, utrzymanie zieleni.

Zadbaj o swoje najbliższe otoczenie