W czym się specjalizujemy?

Mycie okien - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Oferujemy mycie okien zarówno klientom komercyjnym jak i indywidualnym. Myjemy nie tylko okna, ale również ich ramy oraz parapety. Stosujemy innowacyjną metodę ‘’water fed pole’’, która polega na myciu szklanych powierzchni za pomocą specjalnie do tego zaprojektowanych teleskopowych szczotek. Używamy do tego wody osmotyczno – dejonizowanej, która gwarantuje nieskazitelny efekt po umyciu i jest przyjazna dla środowiska. 

Mycie elewacji - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Z biegiem czasu elewacja każdego budynku ulega zabrudzeniom. Taki budynek wygląda mało estetycznie i odpychająco. Niestety malowanie elewacji jest bardzo kosztowne i zajmuje dużo czasu. Jest jednak na to sposób ponieważ my, jako nieliczni w Trójmieście specjalizujemy się w profesjonalnym myciu elewacji budynków. Usuwamy różnego rodzaju plamy, grzyby, pleśń oraz zabrudzenia spowodowane osadzaniem się kurzu i brudu. Dobieramy metodę czyszczenia do potrzeb każdego budynku by uzyskać jak najbardziej zadowalające efekty. Przy tym również dbamy o to by sam proces czyszczenia był bezpieczny zarówno dla budynku jak i naszych pracowników wykonujących zlecenie.   

Mycie fasad oraz sidingów elewacyjnych

Czyste fasady oraz sidingi elewacyjne bez wątpienia nadają budynkowi ładny wygląd. Jako jedni z niewielu oferujemy profesjonalne mycie fasad oraz sidingów elewacyjnych. Przy wykorzystaniu nowoczesnych metod oraz sprzętu możemy usuwać różnego rodzaju zabrudzenia. Metoda czyszczenia jest dobierana indywidualnie do struktury płaszczyzny oraz rodzaju zabrudzeń. Po wykonaniu takiego zlecenia budynek zdecydowanie wygląda schludniej i bardziej estetycznie.

Mycie dachów oraz paneli fotowoltaicznych - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Jako jedni z nielicznych w Trójmieście oferujemy profesjonalne mycie dachów oraz paneli fotowoltaicznych (czyste panele produkują do 15% więcej energii).

Wraz z upływem czasu dach zostaje pokryty brudem, mchem, różnego rodzaju grzybami, itd. Czyszczenie dachów powinno być regularne gdyż, pomaga to w utrzymaniu lepszej kondycji pokrycia dachu oraz wygląda on estetycznie dzięki czemu cały budynek wygląda bardziej efektownie. Jako jedni z nielicznych w Trójmieście oferujemy profesjonalne mycie dachów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii oraz wysokiej klasy produktów możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny. W związku z tym, iż do każdego klienta mamy indywidualne podejście metoda czyszczenia oraz wycena takiego zlecenia jest robiona indywidualnie.        

Utrzymanie zieleni / Odśnieżanie - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Niewątpliwie zadbane tereny zielone i place wokół budynków stanowią wizytówkę każdej  firmy oraz każdego domu. My zadbamy o to by wszystkie chodniki oraz place wokół Państwa budynku wyglądały schludnie. Między innymi będziemy dbać o to by wszystkie krzewy, żywopłoty oraz drzewa były przycięte, a trawa należycie skoszona. Natomiast w okresie zimowym wszystkie wyznaczone miejsca oraz chodniki będą odśnieżone. Zakres prac jest zawsze dopasowany do wymagań i potrzeb klienta.

Mycie niskociśnieniowe (SoftWash)

SoftWash jest to metoda, która jest wykorzystywana do czyszczenia zewnętrznych części budynków i placów o różnego rodzaju powierzchni przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych biodegradowalnych detergentów. Dzięki temu sam proces czyszczenia jest bardzo skuteczny, szybki oraz bezpieczny dla środowiska. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu dbamy o to by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z rezultatu naszej pracy i jednocześnie czyszczona powierzchnia odzyskała dawny blask.

Mycie ciśnieniowe gorącą wodą

Metoda ta polega na użyciu wody o wysokim ciśnieniu w temperaturze do 90°C. Pozwala to na efektywne i przyjazne dla środowiska mycie nawierzchni bez użycia środków chemicznych. Daje nam to możliwość na mycie pomieszczeń, w których użycie środków chemicznych jest ograniczone, takich jak szpitale, hotele, szkoły, itd. Metodę tę również polecamy do mycia dachów, magazynów, placów, parkingów i innych powierzchni komercyjnych.     

Zadbaj o swoje najbliższe otoczenie